Учора у Рубіжному весь день йшов бій, на нашу користь — Гайдай

Учора у Рубіжному весь день йшов бій, на нашу користь — Гайдай

Учора у Рубіжному весь день йшов бій, на нашу користь — Гайдай
Рубіжне

Російська армія у Рубіжному провела масовану наземну атаку, але була відбита українськими військовими. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Ми відчуваємо закінчення підготовки до масованого прориву. В нас постійні намагання ворога прорвати лінію оборони. Вчора майже цілий день з 4 ранку був бій в Рубіжному. Закінчився пізно в вечері. Але це ще не прорив", — заявив Сергій Гайдай.

Сергій Гайдай додав, що бій закінчився вигідно для українських військових. Було підбито декілька танків, БТР та знищено до 50 нападників.

За словами Гайдая, найнебезпечніша точка області, Попасна. Місто зрівнюють з землею, для того, щоб у разі прориву швидко пройти місто.

"Доки під обстрілами можна буде виїжджати, будемо продовжувати закликати евакуйовуватись", — заявив Сергій Гайдай.

Що відомо

  • Російські війська намагались захопити Новотошківське, також обстрілювали Сєвєродонецьк, Рубіжне, Новодружеськ, Лисичанськ, Попасну, Золоте та Гірське. Українські військові відкинули росіян від Кремінної на 6-10 км. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай каже, росіяни готують прорив або між Рубіжним та Попасною, або зі Щастя по дорозі до Сєвєродонецька — ЗСУ готові.
  • Пожежі у двох будинках в Рубіжному після обстрілів армії РФ. Ще під одним будинком завалило людей.
  • На Луганщині немає жодної вцілілої лікарні, розповів голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.
  • В області відновили роботу Попаснянського районного водоканалу. Наразі заповнюють водогін, воду будуть подавати без попереднього очищення.
  • На Луганщині з початку повномасштабного вторгнення втрачено дві шахти. Йдеться про “Золоте” і “Тошківську”.
  • З області 7 квітня евакуювали понад 1300 людей

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок