На Житомирщині суд виніс вирок у першій в області справі про колабораціонізм

На Житомирщині суд виніс вирок у першій в області справі про колабораціонізм

На Житомирщині суд виніс вирок у першій в області справі про колабораціонізм
Фото: сайт Бердичівського міськрайонного суду

Четвертого квітня Бердичівський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку та жінці у справі про колабораціонізм. Про це на своєму сайті повідомив Бердичівський міськрайонний суд.

Справа надійшла до суду 31 березня разом із клопотанням прокурора про розгляд у спрощеному провадженні. Підставою для цього стало те, що обвинувачені визнали свою вину, дали згоду на розгляд без проведення судового засідання та їхньої участі, а також погодилися з усіма встановленими слідством досудовими обставинами.

Вивчивши надані матеріали, суд прийняв рішення визнати винними чоловіка та жінку у колабораціонізмі. За вчинення цього правопорушення законом передбачено безальтернативний вид покарання – позбавлення права працювати на певних посадах або займатися певною діяльністю.

Таким чином, подружжю призначено покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов'язані із виконанням функцій держави та місцевого самоврядування, на строк 11 років. Запобіжний захід обвинуваченим не обирався.

Вирок іще не набув законної сили.

Що відомо

  • 17 березня 2022 року у Бердичеві подружжя, котре займається підприємницькою діяльністю, у публічному місціна публіці заперечувало російську збройну агресію проти України та публічно закликало до підтримки рішень і дій РФ.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок