Облили фарбою автомобіль депутата Ужгородської міської ради Віктора Щадея

Облили фарбою автомобіль депутата Ужгородської міської ради Віктора Щадея

Облили фарбою автомобіль депутата Ужгородської міської ради Віктора Щадея

Фарбою облили автомобіль депутата Ужгородської міської ради Віктора Щадея. Повідомлення про пошкоджене авто надійшло до поліції сьогодні, близько 8:20 ранку. Про це розповіла речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан. Невідомі також поклали на облитий фарбою автомобіль вінок.

Про те, що його автомобіль облили фарбою Віктор Щадей дізнався від поліцейських.

«Як виявилося, їм від когось з сусідів надійшов сигнал про те, що автомобіль на подвір’ї стоїть фарбою обмальований з похоронним вінком. Вони приїхали, за номером знайшли, що мій, зателефонували. Я спустився, вже почалися слідчі дії. Заяву там написав, покази дав. Находять, шукають, дивляться. Але поки нічого не знайшли, щоб щось камери потрапило.»

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за умисне пошкодження майна, розповідає речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан.

ГАННА ДАН, речниця Нацполіції Закарпаття

«Наразі поліція встановлює причетних осіб, а також всі обставини за яких трапилася дана подія. Ми працюємо в рамках кримінального провадження щодо умисного пошкодження майна, якщо будуть встановлені якісь інші обставини, то їм буде також дана правова оцінка.»

Це не перший випадок, коли Віктору Щадею пошкоджують автомобіль. Йому двічі підпалювали авто – 2006 та 2014 року.

ВІКТОР ЩАДЕЙ, депутат Ужгородської міськради

«Версія одна – це пов’язано якимось чином з моєю депутатською роботою в місті. Але, на жаль, стільки багато різних ситуацій, де є люди, яким ми «прищемили» щось. Навіть важко подумати, хто з них міг би це організувати. Зрозуміло, що бажаючих таких в Ужгороді не один і не двоє.»

Віктор Щадей розповів, хто тоді підпалив його автомобілі досі не відомо.

На початок