Волинський онкоцентр працює у штатному режимі

Волинський онкоцентр працює у штатному режимі

Волинський онкоцентр працює у штатному режимі UA.Волинь

168 пацієнтів з усієї області нині знаходяться на стаціонарному лікуванні у Волинському обласному центрі онкології, розповів директор медзакладу. Роботу забезпечують 358 працівників, каже Юрій Малімон.

У поліклінічному відділенні Волинського центру онкології чотири пацієнти очікують на прийом до лікаря. Завідувач поліклініки Сергій Спетрук каже: 6 лікарів працюють у штатному режимі. Від початку запровадження карантину відвідувачів стало менше.

Волинський онкоцентр працює у штатному режиміUA.Волинь

Волинський онкоцентр працює у штатному режимі

Завідувач консультативно-діагностичною поліклінікою Онкоцентру Сергій Спетрук: "На даний момент прийом неонкологічних пацієнтів призупинений. Люди це розуміють. Раніше за день прийому проходило через кабінети порядка 50 людей, то зараз 5-7".

Онкогінеколог Юрій Рожанський каже, у відділенні 21 пацієнтка. Відвідувачів пускають до тих, хто після операції. Їжу розносять по палатах, аби хворі менше контактували між собою.

Лікар-онкогінеколог Юрій Рожанський: "В нас тільки післяопераційні і ми стараємось швиденько виписувати. Вдома краще проведуть той час і будуть мати набагато менше контактів, ніж тут".

Волинський онкоцентр працює у штатному режиміUA.Волинь

Волинський онкоцентр працює у штатному режимі

Пацієнтка Світлана проходить курс терапії в обласному онкоцентрі.

Пацієнтка Волинського обласного центру онкології Світлана: "В лікуванні не відмовляють. Добре працюють. Лікарі уважно ставляться. Медсестри також. Карантину дотримуємось. В даних умовах треба дотримуватись карантину, значить треба бути у масці".

Завідувач відділення Володимир Федорчук розповідає: у мамології 30 пацієнток. Операції відбуваються щодня.

Волинський онкоцентр працює у штатному режиміUA.Волинь

Волинський онкоцентр працює у штатному режимі

Лікар- мамолог Володимир Федорчук: "На цей тиждень в нас заплановано 6 великих операцій. Це повне або часткове видалення молочної залози. У всіх шести пацієнток це рак молочної залози. Сьогодні проведено 2 операції, учора – одна. Відділення наше заповнене. Ми оперуємо хворих, але тільки тих, в кого в діагнозі є слово "рак". Всі хворі з доброякісними процесами, ми їх відтермінували на невизначений час".

Директор Волинського онкоцентру Юрій Малімон розповів - тимчасово відмінили бригадні виїзди в райони та планові огляди пацієнтів, призупинили роботу виїзного мамографа. Лікування усіх видів онкопаталогій відбувається без зупинки.

Директор Волинського обласного онкологічного центру Юрій Малімон: "Лікування онкології не можна відміняти, тому що кожен день це втрачені шанси на одужання. Онкологічні хворі вони попадають в групу ризику. В них ослаблена імунна система. Тому маючи серйозну хворобу, зараз ще захворіти на вірусну інфекцію не бажано. Всіх пацієнтів, які ідуть на госпіталізацію перевіряємо, температуру міряємо".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди