"Кожного окупанта чекає чорна полоса" — Зеленський звернувся до українців на Півдні

"Кожного окупанта чекає чорна полоса" — Зеленський звернувся до українців на Півдні

"Кожного окупанта чекає чорна полоса" — Зеленський звернувся до українців на Півдні
Суспільне

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців, які живуть у тимчасово окупованих росіянами містах. Президент наголосив, що вдячний кожному, хто чинить спротив військам РФ та додав, що "щойно ми зможемо пробитись до вас — кожного окупанта чекає чорна полоса".

"Я хочу окремо звернутися до українських міст та хоробрих жителів цих міст. До вільного півдня України, де сонце світить тільки бажаним гостям, а не випадковим «туристам» на танках. До Бердянська, Каховки, Енергодара, до Мелітополя і, звісно, Херсона. До Херсона, де сьогодні ми побачили, як у вільних людей стріляють раби. Раби пропаганди, яка підміняє їхню свідомість. Раби, які звикли пакувати в автозаки всіх. Навіть бабусю з чистим білим плакатом. І навіть дівчину з аркушем А4, на якому написано лише одне слово – «мир»",— зазначив Зеленський.

"Раби, яких прислала Росія, ніколи не бачили стільки вільних людей на площах, на вулицях. Ніколи не бачили тисяч людей, які не мають страху перед ним, перед рабами зі зброєю в руках. Раби сприймають волю як дикість, як небезпеку. У них переляк. Переляк, який пропагандисти вміють перекувати на ненависть. А далі – постріли в мирних вільних людей. Херсоне, тримайся! Ми не забудемо ніколи ці кадри. Кадри з вашого міста. На вашій площі й вулицях ми були всі з вами разом. 40 мільйонів українців нашої держави. Мільйони й мільйони українців у світі. Ми всі бачили, як ви стоїте. Які ви. Ми всі відчули, як ви хочете повернути свободу. На землі, де, споглядаючи Чумацький Шлях, чумаки ходили по сіль, ворогам буде несолодко. І щойно ми зможемо до вас пробитися, зможемо до вас прорватися, на кожного окупанта, який стріляв у мирних херсонців просто за синьо-жовтий колір, чекає чорна смуга", — додав Зеленський.

Президент уточнив, що "чорна смуга" буде в окупантів у Бердянську, буде Мелітополі й Каховці.

"Спротив для українців – це властивість душі. І я дуже хочу, щоб у вас, всі наші українці на півдні, ніколи не промайнула навіть на мить думка, ніби Україна про вас не памʼятає". — додав Зеленський.

Він також звернувся до всіх українців в інших областях та закордоном.

"Звертаюся до всіх у нашій державі та до тих, хто за кордоном. У містах і в селах. На свободі й тимчасово під окупацією. У Криму, у Донецьку, в Луганську. Де так само повинні боротися за свободу і не чекати. Звертаюся до всіх українців. Всюди, де ми є. Робіть усе для захисту нашої держави. Для порятунку нашого народу. Боріться. Воюйте й допомагайте. Гоніть цих рабів! Гоніть окупантів! Щоб Україна жила. І ми всі – разом з нею", — додав Зеленський.

Читайте та дивіться: Я готовий піти на все, якщо моя хода буде з нашим народом — інтерв’ю Зеленського

Читайте також

У Маріуполі відмовляються від ультиматуму РФ скласти зброю та здати місто — радник міського голови

У Харкові зруйновані 972 будівлі — Терехов

Російські війська не припиняють обстріли Чернігова, але наступальних дій не проводять

У Херсоні в людей, які вийшли на мирний мітинг, стріляли російські військові

Війна. Усі новини

На початок