На Луганщині піротехніки шукають залишки вибухонебезпечних предметів

На Луганщині піротехніки шукають залишки вибухонебезпечних предметів

На Луганщині піротехніки шукають залишки вибухонебезпечних предметів
Луганська ОДА

Піротехніки Луганщини обстежують будинки на наявність залишків вибухонебезпечних предметів, 20 березня перевірено близько 20 адрес, повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

Знаходитися у будинку та поблизу нього небезпечно навіть якщо він вцілів від снарядів градів чи артилерії. Тому вже після гасіння пожежі, розбирання завалів та евакуації населення на постраждалі та розташовані поряд об’єкти виїжджають піротехніки.

"Піротехніки обстежують житлові будинки та прилеглу територію на наявність залишків вибухонебезпечних предметів та, у разі виявлення, знешкоджують їх. Тільки за минулу добу вони здійснили 16 таких виїздів, обстежили житловий фонд Лисичанська, Новодружеська, Рубіжного, Сєвєродонецька. Зокрема, лише у Сєвєродонецьку перевірено 14 будинків. Небезпечних залишків вибухонебезпечних предметів спеціалісти не виявили", – розповідає директор Департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони обласної військової адміністрації Олександр Чалий.

Загалом 20 березня особовий склад ГУ ДСНС України у Луганській області був залучений для гасіння 10 пожеж, що виникли внаслідок обстрілів окупаційними військами РФ. Одна з них - загоряння продовольчого складу на площі 2500 кв. м.

Також, за інформацією Луганської ОДА, рятувальники підвезли 20 тонн води та більше тонни гуманітарної допомоги цивільному населенню.

Що відомо

  • На Донецькому та Луганському напрямку українські військові знищили понад 20 бойових машин російської армії, літак та вертоліт.
  • З населених пунктів Луганщини трьома гуманітарними коридорами евакуювали 12 500 людей.
  • У Луганській області гуманітарними коридорами продовжується евакуація населення. За 19 березня було вивезено близько 700 людей, переважно маломобільних та поранених.
  • Протягом 19 березня через обстріли російських окупаційних військ на Луганщині загинули троє людей, двоє з них діти, поранення отримали двоє, врятувати вдалось сімох людей
  • Протягом 18 березня через обстріли російських окупаційних військ на Луганщині загинули четверо людей, ще десятеро отримали поранення.
  • До Сєвєродонецька та Лисичанська прибув гуманітарний вантаж
  • З Рубіжного евакуювали 50 людей та завезли в місто гуманітарну допомогу
  • "Тиші" немає, але попри це щодня їдуть гуманітарні вантажі — Гайдай

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок