В кількох університетах Харкова планують відновити дистанційне навчання

В кількох університетах Харкова планують відновити дистанційне навчання

В кількох університетах Харкова планують відновити дистанційне навчання
facebook.com/NTU.KhPI.press

В Харківському педагогічному університеті імені Сковороди та Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" планують розпочати дистанційне навчання.

Педагогічний університет продовжить навчання студентів з 1 квітня, повідомили в пресслужбі вишу. Політехнічний інститут планує відновити освітній процес з 28 березня.

"Сподіваємось, що 28 березня ми зможемо відновити освітній процес у дистанційному режимі, налагодити виконання завдань та індивідуальних консультацій. Адже дуже важливо, щоб жоден із вас не втратив час: слухачі четвертого та шостого курсів змогли завершити навчання та здобути дипломи, а студенти молодших курсів успішно закінчити семестри та бути переведені на наступний рік", — йдеться у заяві пресслужби "ХПІ".

У Харківському національному університеті імені Каразіна 20 березня звернулися до іноземних студентів з повідомленням, що заняття відновлять "дуже скоро".

У Харківському національному університеті радіоелектроніки 15 березня розпочали збір інформації щодо готовності студентів до дистанційного навчання після 1 квітня.

Читайте також

Тіло загиблого внаслідок обстрілу у Харкові студента з Індії заповіли для досліджень

Суспільне Харків збирає усю оперативну інформацію про ситуацію у місті та регіоні. Посилання на наш Telegram-канал, яке можна поширити https://t.me/suspilnekharkiv

На початок