39 населених пунктів Луганщини знеструмлені станом на 12:00

39 населених пунктів Луганщини знеструмлені станом на 12:00

39 населених пунктів Луганщини знеструмлені станом на 12:00
На Луганщині відновили подачу електроенергії, фото: Сергій Гайдай

На Луганщині знеструмлено 39 населених пунктів — 12 частково, 27 повністю станом на 12:00 20 березня. Без світла перебувають 102 975 споживачів. Про це повідомило "Луганське енергетичне об'єднання".

В "ЛЕО" додали, що енергетики виїжджають на ремонті роботи з самого ранку і працюють до темна. За слвоами енергетиків, сьогодні о 9-й ранку подали напругу на ПС-35 кВ "Новоборівська", "Новоастрахань", силами Кремінської дільниці Рубіжанського РЕМ введено в роботу 54 ТП, 2784 споживача наразі зі світлом.

"Безліч аварійних знеструмлень у Лисичанську, Рубіжному, Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній... До об'єктів неможливо дістатися по декілька днів. Інколи енергетикам доводиться кидати розпочате через відкриття вогню", — йдеться в повідомленні.

Що відомо

  • З населених пунктів Луганщини трьома гуманітарними коридорами евакуювали 12 500 людей.
  • У Луганській області гуманітарними коридорами продовжується евакуація населення. За 19 березня було вивезено близько 700 людей, переважно маломобільних та поранених.
  • Протягом 19 березня через обстріли російських окупаційних військ на Луганщині загинули троє людей, двоє з них діти, поранення отримали двоє, врятувати вдалось сімох людей
  • Протягом 18 березня через обстріли російських окупаційних військ на Луганщині загинули четверо людей, ще десятеро отримали поранення.
  • До Сєвєродонецька та Лисичанська прибув гуманітарний вантаж
  • З Рубіжного евакуювали 50 людей та завезли в місто гуманітарну допомогу
  • "Тиші" немає, але попри це щодня їдуть гуманітарні вантажі — Гайдай

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок