Ситуація на Луганщині: Рубіжне отримає підкріплення, допомогу розвозять щодня

Ситуація на Луганщині: Рубіжне отримає підкріплення, допомогу розвозять щодня

Ситуація на Луганщині: Рубіжне отримає підкріплення, допомогу розвозять щодня
Рубіжне

У Луганській області багато людей знаходиться в укриттях, про які влада не знає, тож людей просять повідомляти у гуманітарні штаби якщо їм потрібна гуманітарна допомога. Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

"У Рубіжному тривають бої, у нас є підкріплення, посилення наших хлопців. Дуже сподіваюся що найближчим часом Рубіжне все ж таки повністю зачистять, враховуючи те, яку кількість свіжо-мобілізованих кидають туди, як вони просто гинуть десятками, а іноді навіть сотнями, скільки техніки втрачають", — повідомив Сергій Гайдай.

За словами Сергія Гайдая, на підконтрольній Україні території залишилися найбільші міста в яких проживає декілька сотень тисяч людей. Гуманітарну допомогу для людей намагаються розвозити щодня. Але багато людей ховаються в укриттях та підвалах про які влада не знає.

Сергій Гайдай наголосив, що всіх хто потребує допомоги повинні звертатись до українських штабів. Людей забезпечать всіх необхідних.

Що відомо

  • З населених пунктів Луганщини трьома гуманітарними коридорами евакуювали 12 500 людей.
  • У Луганській області гуманітарними коридорами продовжується евакуація населення. За 19 березня було вивезено близько 700 людей, переважно маломобільних та поранених.
  • Протягом 19 березня через обстріли російських окупаційних військ на Луганщині загинули троє людей, двоє з них діти, поранення отримали двоє, врятувати вдалось сімох людей
  • Протягом 18 березня через обстріли російських окупаційних військ на Луганщині загинули четверо людей, ще десятеро отримали поранення.
  • До Сєвєродонецька та Лисичанська прибув гуманітарний вантаж
  • З Рубіжного евакуювали 50 людей та завезли в місто гуманітарну допомогу
  • "Тиші" немає, але попри це щодня їдуть гуманітарні вантажі — Гайдай

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок