Гайдай: кажуть, що Луганщина окупована — це брехня

Гайдай: кажуть, що Луганщина окупована — це брехня

Гайдай: кажуть, що Луганщина окупована — це брехня
Дорога на Луганщині. Фото: Суспільне Донбас

Станом на ранок 20 березня лінія оборони на Луганщині проходить по Кремінній, Рубіжному, Сєвєродонецьку, Попасній, Гірській громаді та Золотому.

Про це в ефірі телеканалу "Рада" повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Вся лінія оборони вона тримається: Кремінна, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Попасна, Гірська громада, Золоте - це все підконтрольна Україні територія. Єдине що вдалося ворогу - просунутися в напрямку Попасної та Рубіжного. Це тимчасові певні перемоги, зараз йдуть перегрупування. Вибʼємо їх і з одного міста і з другого. Те що говориться, що вся Луганщина під контролем окупаційних військ - це все брехня", — наголосив Гайдай.

За його інформацією, російські окупанти безперервно обстрілюють Рубіжне, Сєвєродонецьк, Попасну Кремінну з усіх типів озброєння, підключають навіть авіацію.

"Наші захисники беруть в полон військових, які підшиті два тижні тому, наркозалежні. Це люди, які ніколи зброї не тримали. Вони йдуть, як якісь барани на смерть. Десятками гинуть і йдуть далі", — розказав Гайдай.

Що відомо

  • З населених пунктів Луганщини трьома гуманітарними коридорами евакуювали 12 500 людей.
  • У Луганській області гуманітарними коридорами продовжується евакуація населення. За 19 березня було вивезено близько 700 людей, переважно маломобільних та поранених.
  • Протягом 19 березня через обстріли російських окупаційних військ на Луганщині загинули троє людей, двоє з них діти, поранення отримали двоє, врятувати вдалось сімох людей
  • Протягом 18 березня через обстріли російських окупаційних військ на Луганщині загинули четверо людей, ще десятеро отримали поранення.
  • До Сєвєродонецька та Лисичанська прибув гуманітарний вантаж
  • З Рубіжного евакуювали 50 людей та завезли в місто гуманітарну допомогу
  • "Тиші" немає, але попри це щодня їдуть гуманітарні вантажі — Гайдай

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок