Армія РФ розповсюджує фейки про взяття міст, це неправда, в нас йдуть бої — Гайдай

Армія РФ розповсюджує фейки про взяття міст, це неправда, в нас йдуть бої — Гайдай

Армія РФ розповсюджує фейки про взяття міст, це неправда, в нас йдуть бої — Гайдай
Рубіжанська міська рада

У Луганській області окупаційні війська РФ намагаються захопити Українські міста, але українські військові не відступають, тривають обстріли та вуличні бої. Попре це російська армія вже розповсюджую фейки про нібито взяття цих міст.

Міністерство оборони України повідомило, що у Луганській області російські війська активізували бойові дії в районі населеного пункту Рубіжне та мають частковий успіх. Російські війська постійно обстрілюють об’єкти інфраструктури для залякування населення.

За словами голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая війська РФ поширюють різного роду дезінформацію. Зокрема про взяття Рубіжного та Попасної. Наразі за ці міста йдуть бої. У Сєвєродонецьку та Попасній тривають обстріли з ранку, а по Привіллю був обстріл з Градів.

"Ця ніч була важкою. Ворог рівняє с землею міста Рубіжне, Попасна, Сєвєродонецьк. Вони обстрілюють повністю всі житлові райони. Зайшли частково в Рубіжне, але бої за місто тривають. Вони кидають нових мобілізованих як гарматне м'ясо. Я впевнений що найближчим часом ситуація зміниться і ми їх виб'ємо з міста", — повідомив Сергій Гайдай.

Також була інформація нібито українські військові тримали у заручниках 500 дітей якими прикривалися від обстрілів. Гайдай додав, що у селі про яке йшла мова усього близько 50 приватних будинків.

"Кремінна – наша. Частина Рубіжного – наша. Сєвєродонецьк – наш. Лисичанськ – наш. Частина Попасної – наша. Гірське, Золоте – наші", — зазначив Сергій Гайдай.

За даними Служби Безпеки України у боях неподалік від Сєвєродонецька українські військові захопили у полон двох мобілізованих в так званій "ЛНР" чоловіків. Наразі вони надають свідчення слідчим.

Що відомо

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок