У Мерефі під Харковом РФ поцілила у школу та будинок культури

У Мерефі під Харковом РФ поцілила у школу та будинок культури

Доповнено
У Мерефі під Харковом РФ поцілила у школу та будинок культури
Пожежа у школі у Мерефі, Харківська область, 17 березня 2022 року. Фото: t.me/dsns_telegram

У Мерефі о 3:30 ранку внаслідок російського обстрілу зруйновано школу та будинок культури, пошкодило й будинки, що розташовані поруч.

Серед цивільних жертв немає. Пожежу у школі продовжують гасити, повідомив Суспільному голова Мереф'янської громади Веніамін Сітов.

"Потрапили у центр будинку культури, від нього нічого не лишилося. У ньому були люди. Цивільні встигли вибігти до руйнувань", — сказав Сітов.

Поруч з будинком культури постраждали корпуси інституту овочівництва та баштанництва. Другий удар завдали по школі, там без жертв.

"Поруч з БК інститут овочівництва і баштанництва, вікон немає, даху немає, довкола все зруйноване... Другий удар був по школі, найбільша школа у мене, влучання у центр школи. Там нікого не було, але школа зараз горить, вона дерев'яна, старовинна, нині гасимо", — розповів Сітов.

Доповнено 7:55.

ДСНС надала інформацію стосовно пожежі у школі: двоповерхова будівля частково зруйнована, площа пожежі склала 400 кв.м.

Що відомо

  • Вночі проти 3 березня у Мереф'янській громаді війська розбомбили село Яковлівка: було зруйновано все селище, а саме 45 будинків, 21 з яких зруйновано повністю. Внаслідок бомбардування 24 людини травмовані, троє загинули, серед них один військовий та двоє цивільних.
На початок