Гумконвой із Запоріжжя не дістався Пологів та застряг на зворотному шляху

Гумконвой із Запоріжжя не дістався Пологів та застряг на зворотному шляху

Гумконвой із Запоріжжя не дістався Пологів та застряг на зворотному шляху
Фото: Суспільне Запоріжжя

Гуманітарний конвой Енергодар-Токмак-Пологи не рушив далі Енергодара. Вертаючись до Запоріжжя він застряг під селищем Кам'янське Василівського району Запорізької області.

Про це повідомляє речник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Ареф'єв

Об’єднаний гуманітарний конвой на Енергодар-Токмак-Пологи зупинили у Василівці та утримували тривалий час російські військові. Зрештою конвой дістався Енергодара, а до Токмака і Пологів його не пропустили, тож гуманітарний конвой був змушений повертатися до Запоріжжя. При підході до населеного пункту Кам’янське у результаті обстрілу з боку окупаційних військ був знищений автомобільний міст через річку, через що рух став неможливим. При спробі обійти зруйнований міст, конвой зіштовхнувся з бойовою позицією російських військ, які не пропустили його. На цей момент гуманітарний конвой зупинився в районі Кам’янського. Проводяться спроби евакуації людей у пішому порядку.

Як раніше повідомляло Суспільне, 12 березня, із Запоріжжя до міста Пологи вирушила гуманітарна допомога та евакуаційні автобуси. Маршрут колони пролягає через Токмак та Василівку. За його словами, евакуаційна колона сформована під егідою товариства “Червоного Хреста”.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок