З 14 березня навчання розпочнеться у 14 областях України — міністр освіти Шкарлет

З 14 березня навчання розпочнеться у 14 областях України — міністр освіти Шкарлет

З 14 березня навчання розпочнеться у 14 областях України — міністр освіти Шкарлет
Суспільне Черкаси

Освітній процес має розпочатися хоча б у тих регіонах, де можливо і безпекова ситуація це дозволяє. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет і наголосив, що з 14 березня в Україні почнеться навчання в 14 регіонах.

"На сьогодні, з понеділка, має розпочатись освітній процес принаймні в 14 областях. Решта областей наразі сьогодні, за консультаціями з військово-цивільними адміністраціями, приймають рішення щодо подальшої дії в освітньому процесі", – сказав Шкарлет.

Він додав, що бойові дії в окремих регіонах тривають, і головне завдання – зберегти життя і здоровʼя кожного громадянина нашої держави. Проте освітній процес має розпочатися хоча б у тих регіонах, де можливо і безпекова ситуація це дозволяє.

Окремо Шкарлет повідомив, що діти, які тимчасово перемістилися в інші регіони України, за згодою батьків можуть долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання в будь-якому форматі.

Для цього Міністерство освіти і науки використовує надсучасну платформу "Всеукраїнська школа онлайн", де учні 5-11 класів можуть отримати повний доступ до навчальних матеріалів.

Раніше у Верховну раду був поданий законопроєкт, який скасовує для учнів випускних 11 класів державну підсумкову атестацію, зовнішнє незалежне оцінювання, єдиний вступний іспит та єдиний фаховий вступний іспит на 2022 рік.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну. День сімнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Через напад Росії загинули чи зазнали травм понад 1400 цивільних українців — ООН

Щоденники війни. Найстрашніша подорож мого життя

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок