Влаштували симфонічний концерт. Одеські артисти закликали закрити небо над Україною

Влаштували симфонічний концерт. Одеські артисти закликали закрити небо над Україною

Влаштували симфонічний концерт. Одеські артисти закликали закрити небо над Україною
Суспільне Одеса

12 березня на розі вулиць Дерибасівська та Рішельєвська артисти Одеського Національного академічного театру опери та балету влаштували симфонічний концерт. Музиканти вимагають закриття неба над Україною. Про це повідомив кореспондент Суспільного, який відвідав подію.

Захід розпочався о 13 годині. Оркестр має виконати фрагмент з опери Джузеппе Верді "Набукко", композицію "Реве та стогне Дніпр широкий" на музику Миколи Крижанівського та твір Миколи Лисенка "Молитва за Україну". Керує музикантами диригент, викладач Одеської національної академії імені Нежданової Ігор Чернецький.

Така музика показує трагедію багатьох українців, у тому числі співробітників Оперного театру, розповів один з солістів Владислав Гарай:

"Моє рідне місто, Малин, там взагалі нічого військового немає, вони просто бомблять спальні квартали, приватні квартали. Люди лягають вночі спати, а зранку їх вже немає живих. Діти, старі, це якийсь жах".

На віолончелі під час акції грала солістка Оперного театру Юлія Терещук. Розповіла – взяла участь в акції, бо для неї неприпустимі смерті мирного населення, яких прагне Росія.

"Кожна хвилина, яку ви думаєте, яку ви стоїте осторонь – це чиїсь життя. Життя дітей, життя жінок, які захищають нашу землю, які ростили дітей і виростили достойними, про що каже наше сьогодення".

За допомогою мистецтва симфонічний оркестр та хор Одеської Опери підтримали заклик до держав світу закрити небо над Україною та зупинити війну, розповів голова профспілки театру Анатолій Пастухов:

"Такої єдності, як зараз в Україні, ми не бачили ніколи, і навіть не підозрювали, що люди так об’єднаються і стануть на захист нашої держави. Я не знаю, до кого звертатись: Бога, лідерів провідних країн? Закрийте небо над Україною, дайте нам спокійно жити, все останнє ми зробимо самі".

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок