Дев'ятеро людей з Харківської облради самоізолювалися після контакту зі Скоробагачем — Чернов

Дев'ятеро людей з Харківської облради самоізолювалися після контакту зі Скоробагачем — Чернов

Дев'ятеро людей з Харківської облради самоізолювалися після контакту зі Скоробагачем — Чернов

У зв'язку із виявленням коронавірусу у заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача працівників апарату самоізолювали, а приміщення облради продезінфікували.

Про це у коментарі Суспільному повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

"Після отримання офіційної інформації ми перевели весь апарат обласної ради на дистанційну систему роботи, локалізували тих людей, які були в контакті у цей період часу з Володимиром Івановичем... Вони у самоізоляції усі. Незалежно від того, яку вони посаду займають. Ми організували роботу таким чином, що це не впливає жодним чином на роботу виконавчого апарату і в цілому обласної ради. Робота ведеться абсолютно у повному обсязі", — сказав Чернов.

"Сьогодні санітарно-епідеміологічна служба й фахівці лабораторії провели відповідну дезінфекцію усіх приміщень і кабінетів, в яких знаходилися і працювали ці люди, і приміщення обласної ради, мається на увазі, загального користування. І ми сьогодні контролюємо стан здоров’я усіх наших працівників. Зокрема, тих, хто мав безпосередній контакт, у першу чергу тих, хто працює в апараті, це 9 чоловік", — сказав Чернов.

На сьогоднішній день, за словами Чернова, усі здорові.

Голова облради зі Скоробагачем останнім часом не бачився. За його інформацією, заступник голови облради користувався засобами особистого захисту.

"Він користувався усім, чим можливо захищатися, у масці був, в окулярах захисних. І дійсно був на робочому місці невеликий проміжок часу", — сказав голова облради.

"На сьогоднішній день ми відпрацювали механізм скайп-конференцій, фахівці пропрацювали необхідний програмний продукт, який дає можливість працювати дистанційно", — підкреслив Чернов.

Що відомо:

  • Уникати рукостискань, не допустити паніки: запобіжні заходи у Харківській облраді
  • Депутатам Харківської облради рекомендували обмежити зустрічі з виборцями.
  • У заступника голови Харківської облради підтвердили коронавірус

Автор: Валерія Гецко, Юлія Давидова

Вибір редакції

На початок