Російська армія обстріляла психоневрологічний інтернат на Харківщині — що відомо

Російська армія обстріляла психоневрологічний інтернат на Харківщині — що відомо

Доповнено
Російська армія обстріляла психоневрологічний інтернат на Харківщині — що відомо
ДСНС у Харківській області

Російські військові обстріляли Оскільський психоневрологічний інтернат на Харківщині. На момент обстрілу там було 330 людей, серед них малорухомі.

Про це повідомив голова військової адміністрації Олег Синєгубов.

️"Встигли евакуювати у сусідній інтернат 73 людини, на момент ураження ворогом в інтернаті перебувало 330 людей! Із них малорухомих — 50, пересуваються на візках — 10 підопічних", — сказав Синєгубов.

Кількість поранених встановлюється.

Доповнено 10:30.

"Станом на цю хвилину (10:30 — ред.) кількість поранених та загиблих невідома, пожежу загасили, вирішується питання про евакуацію, просимо "зеленого коридору". Це сталося сьогодні вночі", — повідомив Суспільному директор обласного Департаменту соціального захисту населення Юрій Шпарага.

Доповнено 11:47.

За інформацією Держслужби із надзвичайних ситуацій, внаслідок обстрілу в інтернаті ніхто не загинув.

"Всі 30 осіб персоналу закладу та 330 пацієнтів (здебільшого люди похилого віку та інваліди) на момент обстрілу перебували в укритті", — повідомили рятувальники.

Зруйнована частина другого і третього поверхів п’ятиповерхового корпусу інтернату. Також рятувальники повідомили, що у селі Оскіл через обстріли зруйновані п’ять приватних будинків. Люди не травмувалися.

Що відомо

  • Станом на 4 березня в інтернаті не було опалення та електрики. Там перебувало 400 пацієнтів і працювало понад 100 осіб обслуговчого персоналу. Інтернат був відрізаний через розбитий міст у бік Харкова. Єдиним шляхом евакуації було місто Краматорськ на Донеччині.
На початок