Гуманітарна ситуація у Сватівській громаді 10 березня

Гуманітарна ситуація у Сватівській громаді 10 березня

Гуманітарна ситуація у Сватівській громаді 10 березня
Підприємиця Альона Сюсіна, фото: Суспільне Донбас

Гуманітарна ситуація по старостинських округах громади залишається задовільною. Про це повідомила Сватівська міська рада.

За інформацією міськради, основні комунікації (електро-, газо-, тепло-, водопостачання) є в усіх населених пунктах старостинських округів громади, в селах частково відновлюють Інтернет-зв’язок. А також додали, що в деяких населених пунктах з технічних причин зник сигнал цифрового телебачення Т2.

Міська рада зазначила, що продуктові магазини, в міру можливостей, забезпечують харчами, хліб привозять. "У зв’язку зі складною безпековою ситуацією зовні, виникають деякі проблеми із забезпеченням аптек ліками", — йдеться у повідомленні.

Міська рада додала, що місцеві аграрії надають безкоштовну допомогу жителям, які мають потребу в борошні, олії, молоці, м’ясі.

"Старостинські округи Сватівської громади приймають біженців із сіл та міст Луганської області та організовують роботу щодо збору гуманітарної допомоги біженцям та мешканцям Сватівської громади, які потребують допомоги", — повідомила міська рада.

На початок