Загинув командир батальйону "Вінницьких скіфів", який напередодні втратив брата

Загинув командир батальйону "Вінницьких скіфів", який напередодні втратив брата

Загинув командир батальйону "Вінницьких скіфів", який напередодні втратив брата
Фото: Unsplash

Командир батальйону "Вінницькі скіфи", полковник Сергій Котенко загинув під час бою 9 березня. За два дні до цього, у боях під Миколаєвом, поліг його брат айдарівець Олександр Котенко, повідомив голова облради Вячеслав Соколовий.

Сергій Котенко у 2014 році очолив Гайсинську райдержадміністрацію. Відмовився від посади, щоб повернутися на військову службу. Був учасником АТО.

“За кожного солдата боровся, копав бліндажі й окопи. Ми відвойовували нашу землю. Лише вперед просувалися. Це наша земля", — говорить Володимир Авдєєв бойовий побратим.

"Він був героєм. Казав потрібно відновити мир, потім все інше. Багато робив для родин загиблих. До перемоги не дожив. Зробив багато. На похоронах хлопців плакав. Дбав про їхні родини", — розповіла жителька міста Гайсин, колишня колега Ульяна Калита.

загинув командир
Командир батальйону "Вінницькі скіфи" Сергій Котенко загинув 9 березня Фото: Ростислав Котенко

Про смерть Сергія написав на своїй сторінці у фейсбуці його син Ростислав Котенко.

"Тато ти все життя своє та останні 8 років на війні нас захищав. Ти вже був на пенсії, ми тебе вже просили — досить, ТАТО! Ми навіть з тобою говорили, що ось уже закінчиш та відкриємо разом свою справу. Я так завжди хотів бути поруч з тобою. Моя травма нас трохи віддалила територіально але не морально. Ти був моїм натхненням! Я завжди старався бути схожим на тебе!" — написав Ростислав Котенко.

Про смерть Сергія Котенка, з якими товаришував, та його брата написав і народний депутат України Микола Кучер. Він зазначив, що прощатимуться з Героями 10 березня об 11.00 годині у храмі Св. Вмч. і Цілителя Пантелеймона в місті Гайсин.

Читайте також:

Вибір редакції

На початок