Тушонка для ЗСУ: у черкаській школі роблять консерви на передову

Тушонка для ЗСУ: у черкаській школі роблять консерви на передову

Тушонка для ЗСУ: у черкаській школі роблять консерви на передову
Суспільне Черкаси

600 банок м’ясних і рибних консервів для Збройних Сил України виготовили у черкаській школі. До справи долучилися вчителі, батьки школярів та жителі мікрорайону, розповіла Суспільному директорка школи Галина Титаренко.

За словами Галини Титаренко, частину сировини для консервів привезли доброчинники та волонтери, частину закупили за кошти з міського бюджету.

"На півлітрову банку кидаємо дві столові ложки олії, перчик п'ять-шість штук і один-два лаврових листки", — цими спеціями чисті банки наповнювала волонтерка Лідія Сиваченко.

До війни вона навчала дітей української мови та літератури. Нині, свій обов’язок відчуває в іншому:

"Ми дуже швидко самоорганізовуємося, ми знаємо, хто що, одні миють банки, одні накидають, одні ріжуть, тобто знаємо, що за чим робити".

тушонка черкаси
Суспільне Черкаси

"Вдома дуже складно, а тут легше, тут ти виконуєш певну роботу і твої думки налаштовані зовсім на інше. А не те що ти дивишся новини та просто не знаєш, що думати", — зазначила Лідія Сиваченко.

На півлітрову банку кладе 400 грамів курятини, розповіла вчителька початкових класів Лілія Ткачук. Вперше в житті вона робить м’ясні консерви:

"Я все життя вчителюю в цій школі — понад 35 років тут працюю. Тому приходжу, що можу, то і допомагаю. І відволікаємось тут, і разом натхнення приходить, і підтримаємо одна одну, так що бойовий дух є".

"У нас є два кухарі дитячого садочка і дуже багато жіночок, які чудово знають рецепти. Ми готуємо класичну тушкованку", — зауважила жінка.

тушонка
Суспільне Черкаси

Директорка школи Галина Титаренко розповіла, що нині готові до вживання м’ясні консерви, а ще наготували рибні.

Спочатку попросили про допомогу своїх вчителів, потім прийшли батьки школярів, а за ними і жителі міста, які принесли спеції та банки, зауважила пані Галина:

"Банки, кришки, сіль, перець, лавровий листочок, все принесли небайдужі мешканці, при чому за два дні нам принесли дуже всього вдосталь".

тушонка
Суспільне Черкаси

За словами Галини Титаренко, працювати люди приходять сім’ями, і хоч робота важка, кожен йде додому з почуттям, що зробив велику справу.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок