"Народжуються під звуки сирени". У Калинівці немовлятам влаштовують патріотичні фотосесії

"Народжуються під звуки сирени". У Калинівці немовлятам влаштовують патріотичні фотосесії

"Народжуються під звуки сирени". У Калинівці немовлятам влаштовують патріотичні фотосесії
Від початку війни в Калинівській лікарні народилося шестеро немовлят - чотири дівчинки та двоє хлопчиків. Фото: Суспільне Вінниця

У пологовому відділенні Калинівської центральної районної лікарні влаштовують безкоштовні фотосесії для новонароджених — малюків загортають в український прапор.

Від початку війни там народилося шестеро немовлят — чотири дівчинки та двоє хлопчиків. Про це Суспільному розповів лікар Юрій Дзізь.

Народжених під час війни фотографують з українським прапором у місті на Вінниччині
Фото: Суспільне Вінниця

Породілля Тетяна Сіберко народжувала 7 березня — під звуки повітряної тривоги. Пологи пройшли швидко. Народилася здорова дівчинка, з вагою майже 4 кілограми. Новонароджену назвали Олександрою.

"Ми в підвал напевно разів п’ять спускалися. Дуже важко було. Мені здається, через це я і народила, — розповідає Тетяна Сіберко, Біготня, ці сирени. Так страшно було. Коли дочка родилася, просила бога, щоб закінчилася війна".

Сьогодні, 9 березня, у Києві кесарів розтин мали проводити Аліні Танчак. 24 лютого із чоловіком Тарасом поспіхом виїхали зі столиці до Калинівки. Взяли лише сумку з дитячими речами та документами.

Поруч з містом родина має дачу, тому народжувати вирішили тут. Операція запланована на завтра.

"У Києві уже була в пологовому. Призначили дату пологів. Були всі сумки зібрані. Маю ще старшу дитину — хлопчика три роки. Не думала — взяла дитині одягнутися і все", розповідає Аліна Танчак.

Традицію фотографувати немовлят у пологовому Калинівської центральної районної лікарні у перші дні життя розпочали ще 2019.

Читайте також:

  • "З теплом і любов'ю з Вінниці". Волонтери шиють флісові балаклави для військових
  • Навчатимуться та ходитимуть на екскурсії: вінницьких школярів відправили в Литву
На початок