САП відкрила справу про службову недбалість в уряді Гончарука

САП відкрила справу про службову недбалість в уряді Гончарука

САП відкрила справу про службову недбалість в уряді Гончарука
. Уніан

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом недбалості посадовців Кабінету міністрів.

"САП Розпочато кримінальне провадження за фактом службової недбалості посадових осіб Кабінету міністрів України під час здійснення заходів, спрямованих на протидію коронавірусу COVID-19", — повідомили у пресслужбі відомства.

Зокрема, як зазначили в прокуратурі, Рада національної безпеки та оборони 31 січня 2020 року та 8 лютого 2020 року скеровувала до уряду листи про нагальну необхідність "обмеження експорту та реекспорту продукції, що прямо чи опосередковано може бути використана при реалізації протиепідемічних, профілактичних та лікувальних заходів на території України з метою недопущення поширення випадків захворювання на коронавірус COVID-19".

За даними САП, Кабмін проігнорував листи і не вжив зазначених заходів. Відомості про можливе вчинення кримінального правопорушення внесено до ЄРДР 23 березня. Досудове розслідування має проводити Державне бюро розслідувань.

Як повідомили Суспільному у пресслужбі САП, справу вже скеровано до ДБР і всі матеріали там мають отримати 24 березня.

Раніше у ЗМІ також з'явилася інформація, що у справі мають допитати колишнього прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Однак у пресслужбі ДБР у коментарі Суспільному заявили, що не можуть "ані підтвердити, ані спростувати цю інформацію".

На початок