"Закрийте небо": як протестує Куп'янськ, куди зайшли війська РФ

"Закрийте небо": як протестує Куп'янськ, куди зайшли війська РФ

"Закрийте небо": як протестує Куп'янськ, куди зайшли війська РФ
Фото місцевих жителів

Близько 30 місцевих жителів Куп’янська на Харківщині, який нині контролюють війська РФ, вийшли з плакатами до міськради на антивоєнний проукраїнський мітинг. Люди вимагають закрити небо над Україною.

На сходах розгорнули плакати "Куп’янськ — це Україна", "Українські матері проти війни", "Свободу українському народу".

"Українські жінки знають, за що воюють їхні чоловіки. А російські матері хай спитають своїх синів, якщо застануть живими: за що вони воюють, навіщо вони сюди прийшли?" — виголосила одна з учасниць мирного зібрання.

Мітинг тривав близько пів години, російські військові до його учасників не підходили, люди розійшлися самі, розповів Суспільному житель Куп’янська

Що відомо

  • 27 лютого до Куп'янська зайшли військові Російської Федерації. За словами мера міста Геннадія Мацегори, о 7:30 до нього звернувся командир російського батальйону і поставив ультиматум: здатися або він візьме місто штурмом.
  • Куп’янська окружна прокуратура Харківської області відкрила кримінальне провадження за статтею "державна зрада" через переговори міського голови Геннадія Мацегори з військовими РФ. СБУ також оголосила підозру у держзраді.
  • 1 березня жителі захопленого РФ міста на Харківщині вийшли на протест.
  • У листі, опублікованому 6 березня, Харківський міський голова Ігор Терехов звернувся до голови підкомітету Призу Європи ПАРЕ Кармен Лейте та до 24 мерів міст-побратимів та партнерів Харкова про впровадження зони А2/АD над територією України.
Читайте також: Міста і села в облозі РФ: голова Харківської обладміністрації назвав критичні напрямки

Суспільне Харків збирає усю оперативну інформацію про ситуацію у місті та регіоні. Посилання на наш Telegram-канал, яке можна поширити https://t.me/suspilnekharkiv

На початок