У Сумах запрацював "зелений коридор"

У Сумах запрацював "зелений коридор"

Оновлено
У Сумах запрацював "зелений коридор"
Сумська військова адміністрація

О пів на 10 ранку від Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка виїхала колона з іноземними студентами та мешканцями Сум.

У Сумах "зеленим коридором" почали виїжджати мешканці міста
Суспільне Суми

Гуманітарним коридором вже поїхали автобуси з близько двома тисячами студентів з Республіки Індія та Китайської народної республіки. Власними автівками виїхали цивільні мешканці міста.

У Сумах "зеленим коридором" почали виїжджати мешканці міста
Сумська військова адміністрація

Маршрут для гуманітарного коридору для евакуації: Суми, Голубівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. Жодні інші маршрути не погоджувались, наголошують у військовій адміністрації.

Друга колона формується для виїзду близько 13:00. Виїзд із Сум буде зі сторони педагогічного університету. Також будуть організовані автобуси, повідомив голова адміністрації Дмитро Живицький. На виїзді формуватиметься колона з 30-50 автівок. В військовій адміністрації закликають людей не їхати в захисному одязі та не брати з собою зброю.

За інформацією Сумської військової адміністрації, близько 13:00 поблизу вул.Роменської було чутно вибухи та стрільбу. Це була хаотична стрільба з техніки РФ, яка прямувала у сторону об'їзної дороги. Це не був бій. Тимчасово людей не пропускали на блок-пості через стрільбу. Наразі "зелений коридор" діє, траса спокійна.

Виїзд "зеленим коридором" із Сум власним автотранспортом триває до 19.30. Це крайній термін. Про це о 16.00 у своєму відеозверненні сказав Живицький.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок