Мінцифри звернулося до Microsoft щодо блокування Azure, Skype та GitHub в Росії

Мінцифри звернулося до Microsoft щодо блокування Azure, Skype та GitHub в Росії

Мінцифри звернулося до Microsoft щодо блокування Azure, Skype та GitHub в Росії
АР

Віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров звернувся до компанії Microsoft Corporation із проханням заблокувати в Росії сервіси Azure, Skype та GitHub. Про це міністр повідомив на своєму офіційному каналі в Telegram.

“Продовжую системну роботу щодо технологічної ізоляції агресора. Останній раз кров мирних громадян в Європі проливали, коли "хмари" були тільки на небі, спілкування було звичайною поштою, а програмували на стрічках. Росія стрімко йде "вперед в минуле"”, — написав Федоров.

У зверненні міністр цифрової трансформації наголосив, що Російська Федерація 11-й день поспіль руйнує інфраструктуру, цивільні будівлі в Україні та вбиває невинних людей, зокрема жінок та дітей. Михайло Федоров закликав компанію Майкрософт припинити будь-які існуючі стосунки з Росією до того, поки військова агресія не буде повністю зупинена.

Що відомо

  • Американський сервіс оренди житла Airbnb зупинив роботу у Росії та Білорусі через вторгнення в Україну.
  • Нафтова компанія Exxon Mobil оголосила про зупинку видобутку нафти та газу на території Росії.
  • Google припинив продаж реклами в Росії через цензуру щодо висвітлення вторгнення РФ в Україну. Заборона також поширюється на пошук, Youtube та зовнішніх видавців-партнерів.
  • Корпорація Boeing заявила, що припиняє обслуговування та технічну підтримку російських авіакомпаній через збройну агресію РФ проти України.
На початок