Мітинг з вимогою евакуації — це провокація російських військових. Звернення мера Тростянця

Мітинг з вимогою евакуації — це провокація російських військових. Звернення мера Тростянця

Мітинг з вимогою евакуації — це провокація російських військових. Звернення мера Тростянця
Facebook Светлана Галушкина Клименко

У Тростянці на Сумщині російські військові організовують мітинг з вимогами про створення "зеленого коридору" для евакуації. Про це розповів мер міста Юрій Бова у відеозверненні ввечері 6 березня. Він назвав такі дії провокацією і закликав містян не брати участь.

За словами Юрія Бови, російські військові закликають людей прийти на так званий мітинг 7 березня на центральну площу міста. "Ворог планує певну провокацію і зазиває людей на так званий мітинг з якимись незрозумілими вимогами про "зелений коридор", - сказав він.

За його словами, російські військові викрали комунальні автобуси і "невідомо що з ними роблять". Він попросив містян не вестись на провокації і не сідати в ці автобуси. "Жодної співпраці з окупантом зараз не може бути, в тому числі моєї, як міського голови", - сказав Юрій Бова.

Він додав, що військова адміністрація Сумщини працює над тим, щоб організувати безпечну евакуацію населення з Тростянця. Втім, наразі це неможливо, бо російські військові розстрілюють цивільні автомобілі на виїздах з міста.

За словами міського голови, комунальні служби роблять все, щоб забезпечити умови для населення - ідуть ремонтні роботи для відновлення електропостачання та забезпечення водою.

Що відомо

  • Російські війська трьома колонами зайшли до Тростянця на Сумщині 1 березня і зайняли місто. Вони знесли танком ворота у Круглий двір, розбили картинну галерею.
  • У місті майже всі лінії електропередач пошкоджені, розбиті всі дороги.Також частково немає інтернету, не транслюється телебачення та радіо.
  • Вранці 1 березня на своїй сторінці у фейсбуці мер Тростянця Юрій Бова виклав фото розбитої російської техніки.
  • 28 лютого повідомляли, що російські війська зайняли залізничний вокзал в Тростянці, на даху якого перебувають снайпери.
  • 2 березня у військовій адміністрації повідомили, що у Тростянці за допомогою Байрактара знищено російську САУ (самохідну артилерійську установку), яка обстрілювала Охтирку.
  • Станом на 6 березня місто Тростянець, що на Сумщині, залишається окупованим російськими військами. Вони грабують місто, розстрілюють місцевих мешканців, блокують надання допомоги.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок