"Противник веде наступ на Запоріжжя", — речник Запорізької військової адміністрації

"Противник веде наступ на Запоріжжя", — речник Запорізької військової адміністрації

"Противник веде наступ на Запоріжжя", — речник Запорізької військової адміністрації
Фото: Запорізька обласна військова адміністрація

Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, російські війська силами до трьох БТГр та за підтримки авіації продовжують вести наступ на Запоріжжя.

Про це 6 березня повідомив речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.

Наступ ведеться у напрямку Запоріжжя у населених пунктах Малинівка, Любимівка, Пологи, Гуляйполе. Окупанти активно застосовують артилерію та танки, продовжуючи нарощувати зусилля з метою завдати удару по підрозділах наших військ:

"Вночі біля населеного пункту Гуляйполе ЗСУ тримали оборону та наносили вогневе ураження противнику всіма наявними засобами. Противник застосовував артилерійські удари та нальоти авіації. На даний час просування противника вглиб на визначених рубежах не спостерігається", — зазначив речник.

Підрозділи артилерії наших військ шість разів нанесли вогневе ураження противнику на маршрутах його просування та в районах зосередження.

Наразі Пологи, Василівка та Токмак все ще окуповані російськими військами.

"У Мелітополі люди героїчно виходять на акції протести проти окупантів. В Енергодарі персонал ЗАЕС контролює стан енергоблоків та забезпечує їх роботу відповідно до вимог технологічних регламентів безпечної експлуатації. Місто знаходиться в облозі. Населений пункт Оріхів під контролем наших військ", — додав Іван Арєф’єв.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну: ситуація в Запорізькій області. День 11-й. Текстовий онлайн

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок