Обстріляна АЗС, цивільні машини та підстанція у Ромнах

Обстріляна АЗС, цивільні машини та підстанція у Ромнах

Обстріляна АЗС, цивільні машини та підстанція у Ромнах
Сумська військова адміністрація

В Ромнах ворог обстріляв АЗС, за адресою 1-й пров. Герасимівської, 20. Є жертви: один загиблий та двоє поранених. Вони намагалися зупинити ворожий транспорт. Про це у своєму щоденному звіті повідомив голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький.

Також ввечері 5 березня російські військові, які стояли колоною на дорозі, розстріляли дві цивільні машини. Автівки їхали зі сторони Сум. Трапилося це неподалік села Пустовійтівка. Однією автівкою була машина таксі, яка везла мати та її 17-тирічного сина. Таксист загинув на місці, жінка з сином – у лікарні. До них змогла приїхати карета швидкої, але її довго не пропускали російські війська. За останніми даними водій другої машини живий.

Станом на ранок 6 березня по місту дислокація ворожої техніки не спостерігається, сказав міський голова Ромен. Однак, в ніч на 6 березня було чотири постріли з важкої зброї у селі Пустовійтівка. Загиблих немає.

За словами міського голови Ромен Олега Стогнія, в ніч на 6 березня мешканці чули кулеметні черги. В результаті куля потрапила у підстанцію, сталося коротке замикання і у місті було вимкнено світло. 6 березня його намагатимуться відновити.

Також авіація Збройних Сил України знищила колону Російських військ в селі Скрипалі. Наразі кількість їхніх втрат уточнюється.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок