На Луганщині російські окупанти, під прикриттям танків, розпочали атаки піхоти — ООС

На Луганщині російські окупанти, під прикриттям танків, розпочали атаки піхоти — ООС

На Луганщині російські окупанти, під прикриттям танків, розпочали атаки піхоти — ООС
Дорога на Луганщині. Фото: Суспільне Донбас

На Луганщині, вздовж всієї лінії бойового зіткнення, російські окупанти, під прикриттям танків, розпочали атаки піхоти. Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил.

За даними штабу, українські військові утримують визначені позиції та знищують живу силу й техніку противника.

"Ворог, не зважаючи на значні втрати, сотнями кидає в бій прихильників "русского миру". Весь передній край усіяний трупами та підбитою технікою загарбників", — йдеться в повідомленні ООС.

Як розповіли у штабі, понад 650 поранених представників російсько-окупаційних військ з передових позицій доставили сьогодні до центральної міської лікарні населеного пункту Брянка, більшість яких з попаснянського напрямку. Їхній стан переважно важкий: чисельні осколкові поранення, відірвані кінцівки ніг або рук тощо.

За даними відомства, окупанти з незначними тілесними ушкодженнями (контузії, легкі поранення) не приймаються до медичного закладу через відсутність в лікарні вільних місць. Після надання першої медичної допомоги їх у супроводі озброєного конвою з-поміж регулярних військ збройних сил РФ переміщують на лінію бойового зіткнення для введення подальших бойових дій у якості "гарматного м’яса".

"Відомо, що особовий склад 6 окремого мотострілецького полку наляканий та деморалізований, шукає шляхи до дезертирства", — зазначили в повідомленні ООС.

Читайте також

  • Жителі Луганщини просять НАТО закрити небо над Україною
  • 32 населених пунктів Луганщини знеструмлено повністю

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок