Для одиноких людей у Луцьку облаштовують паліативне приміщення

Для одиноких людей у Луцьку облаштовують паліативне приміщення

Для одиноких людей у Луцьку облаштовують паліативне приміщення
Фото: Волинь 24

У Луцьку створюють відділення паліативної допомоги для людей, які не можуть себе обслуговувати й за ким зараз нікому доглянути, – розповіла Суспільному директорка департаменту соцполітики Луцької міськради Вікторія Майборода.

На скількох людей буде розраховане приміщення поки невідомо.

"Ті, хто не можуть себе обслуговувати, обслуговуються працівниками соццентру, на дому їх обслуговують, надають паліативну допомогу й створюється відділення для тих, хто залишився сам", – розповіла Вікторія Майборода.

Про створення Луцьку відділення паліативної допомоги раніше інформував міський голова. З його слів у Луцьку почастішали звершення від лучан, які повідомляють про покинутих людей похилого віку, родичі яких виїхали за кордон.

Зі слів Вікторії Майбороди, покинутих людей будуть забезпечувати їжею та медикаментами, які нині є в достатній кількості. Тим часом Департамент соцполітики, каже його керівниця, та терцентр Луцької громади працюють у звичному режимі.

Що відомо

  • На Волині не передбачається затримок із виплатами пенсій, соціальних виплат одиноким матерям, людям з інвалідністю та багатодітним родинам, – розповіла Суспільному директорка обласного Департаменту соцзахисту населення Оксана Гобод.
На початок