Бійці тероборони пригнали до Сум покинуту російську бронетехніку: танк, ЗІЛ та КамАЗ

Бійці тероборони пригнали до Сум покинуту російську бронетехніку: танк, ЗІЛ та КамАЗ

Бійці тероборони пригнали до Сум покинуту російську бронетехніку: танк, ЗІЛ та КамАЗ
Суспільне Суми

Техніку, яку доставили в Суми бійці тероборони 2 березня, покинули російські військові. За словами одного з чоловіків, танк росіяни перед цим замінували.

Олександр — боєць тероборони із Сум — розповідає: "Рускіє залишили сюрприз — загнали в ствол фугас. Тобто людина недосвічена автоматом дозаганяє снаряд — і танку зносить башню".

Танк знайшли напередодні неподалік Краснопілля. Українські воїни зірвали ворожий триколор, замість нього підняли український прапор.

“Позбирали людей, хто служив у танкових військах, водіїв. Ми приїхали, скооперувалися з місцевими, витягли акумулятори, повезли додому на зарядку. На фарі танку напис - 2014-го року. З боєкомплектом, у ньому була солярка, комп’ютери, тепловізори, “нічники”, усе!”, - каже Олександр.

Окрім танка, на тій же місцевості знайшли ЗІЛ та КамАЗ. Машини, говорить чоловік, також кинули росіяни. "Нам дають інформацію, де залишається техніка, ми їдемо, її забираємо. Прохання до людей – ми бачили, як розірвався танк, який підпалили. Танк рознесло "в хлам". Люди, вмикайте розум! Всередині боєкомплекти повні, вони заряджені, всі танки, все, що можна зберегти – зберігайте" – наголосив боєць тероборони.

Нині танк лагодять, заправляють, накривають маскувальною сіткою. Вивчають, яке обладнання є в середні та зовні.

Наразі вся техніка в Сумах. Її використовуватимуть для захисту Сум від російських військ. Чоловік додав: не треба палити покинуту ворожу техніку, вона вкрай необхідна сумським бійцям.

За інформацією Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, на Сумщині російські військові мінують кинуту техніку!

28 лютого в районі Штепівки після спроби проникнути в покинуту бойову машину загинув місцевий мешканець.

Без необхідності не намагайтеся проникнути до покинутої ворожої техніки та не торкайтесь залишених російськими військовими речей!

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок