Обстріл спецшколи для незрячих у Харкові: у закладі залишаються 65 людей

Обстріл спецшколи для незрячих у Харкові: у закладі залишаються 65 людей

Обстріл спецшколи для незрячих у Харкові: у закладі залишаються 65 людей
facebook.com/viktor.kruglov.98

65 людей лишилися у спецшколі для незрячих та слабозорих дітей імені Короленка. Вони потребують евакуації.

Про це Суспільному розповіла керівниця громадської організації "Право вибору" Валентина Бутенко, яка опікується дітьми.

Після обстрілу приміщення школи залишилось без світла та води, люди перебувають у підвалі, який не постраждав, говорить Валентина.

‌"Коли почався обстіл, діти були на обіді в їдальні, вікна якої виходять на провулок, вони не зазнали травм. Повибивало вікна, діти налякалися, попадали. Вікна кабінету директора виходять на вулицю Сумську, у нього ушкодження шкіри голови. Діти лишаються у підвалі і у фільварку у дворі. Вікна і двері лишаються без скла. Їжу та питну воду привезли волонтери. Це частина вихованців, іншу вивезли напередодні — за 15 хвилин до обстрілу, зараз вони у Львові", — розказала Бутенко.

Заклад підпорядкований області, керівництво школи звернулося по допомогу, просять евакуювати дітей, поки посадовці відповіді, коли знайдуть транспорт, не надали. Волонтери звертаються по допомогу — шукають водіїв, які можуть керувати автобусом та вивезти дітей.

54 дитини та представника персоналу спецшколи ім. Короленка для незрячих та слабозорих дітей евакуювали до Львова. Це було 1 березня — за 15 хвилин до бомбардування майдану Свободи, повідомив голова наглядової ради концерну "Ранок" Віктор Круглов, який займався цим процесом.

Читайте оперативні новини у Telegram-каналі Суспільного Харків

На початок