"Подарую — Сійте". Жителька Вінниччини безкоштовно розсилає насіння

"Подарую — Сійте". Жителька Вінниччини безкоштовно розсилає насіння

"Подарую — Сійте". Жителька Вінниччини безкоштовно розсилає насіння
Фото ілюстративне. Джерело: Слово і Діло

Акцію "Подарую-Сійте" організувала на Вінниччині жителька Тиврова – Інна Суверток. Власнозбір насіння томатів і перцю жінка безкоштовно розсилає людям з різних регіонів України.

Усе для того, аби вони не полишали своєї землі, засівали її і збирали врожай.

"Українцям зараз дуже важко. Щоб підтримати дух, настрій і віру в перемогу ініціювала акцію. Сійте з вірою на своїй землі, доглядайте, вирощуйте врожай, бороніть своє!", —розповідає Інна Суверток.

На своєму городі Інна Суверток вирощує 100 сортів томатів і 50 сортів перцю. Цим і заробляє на життя – розповідає жінка. Замовлення на безкоштовне насіння приймає щодня.

А ось відправки через війну в Україні – не стабільні. Пошта працює не скрізь та й, через обстріли, забрати подароване насіння можуть не усі люди.

Отримала насіння томатів і Тетяна з Донеччини. Каже – зараз для неї важлива будь-яка допомога, дякує і плаче.

"До сліз. Я не люблю "халяву", бо знаю, що таке праця на землі, але зараз ця Ваша "акція добра" — як знахідка для мене. Дякую!" , — розповідає Тетяна.

Олександр через війну, розповідає, вимушений був покинути рідну домівку, переїхавши на безпечну територію. Його сіянці уже проросли. Каже – збирати врожай сподівається уже в мирній Україні, без російських окупантів.

"Посіяли і виїхали в інше місце. Не знаю що буде далі, але сподіваємося на краще. Дасть Бог повернемося додому і продовжимо нашу працю. Всім нам терпіння і перемоги!, – додає Олександр.

Аби отримати насіння – достатньо його забронювати. Зробити це можна написавши повідомлення Інні Суверток у Facebook.

Читайте також

Як підтримати Україну у війні з Росією. Поради американки, яка живе на Вінниччині

На початок