У Харкові внаслідок обстрілів помер науковець

У Харкові внаслідок обстрілів помер науковець

У Харкові внаслідок обстрілів помер науковець
Суспільне Харків

Професор Олег Амосов помер у лікарні внаслідок поранень, отриманих під час ворожого обстрілу житлового кварталу у Харкові 1 березня.

Про це ввечері 1 березня повідомили у Харківському університеті ім. Каразіна.

Олег Амосов завідував кафедрою економічної теорії та публічних фінансів навчально-наукового інституту «Інститут державного управління".

"Олег Амосов — заслужений діяч науки і техніки України. У минулому обіймав посаду першого заступника директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України", — інформує університет.

1 березня Харків піддався масованим обстрілам — у центрі міста та Новобаварському районі. Протягом дня харків'яни повідомляли про обстріли у різних районах Харкова.

Серед загиблих внаслідок обстрілів у Харкові та області протягом шести днів — випускник Ізюмського ліцею №10 Євгеній Соломка, студентка Фармацевтичного університету Маша Качанова, випускник університету ім. Каразіна Артем Комар, іноземний студент з Індії. У боях за Харків також загинули депутат Богодухівської міськради Сергій Глущенко, ексдепутат з Богодухова Сергій Пономаренко.

На початок