Речниця ДСНС Київської області Вікторія Рубан у коментарі Суспільному повідомила, що на нафтобазі у Василькові продовжує горіти пальне.
"На цей час сьогодні дійсно є вибух на нафтовій базі, який стався внаслідок потрапляння ворожого снаряду. За попередніми даними горять резервуари які знаходяться на нафтобазі, але загрози розповсюдження пального, вогню — немає", — зазначила Рубан.
Вона пояснила, що кожен резервуар має своє обвалування, тому розливу пального не може бути: "Підрозділи ДСНС взагалі ще не залучалися, тому що проходила активна фаза бойових дій. Це ускладнює гасіння з одного боку, з другого ще теж знаходиться посадкова смуга, що теж ускладнює гасіння пожежі".
За словами Рубан, пожежа на нафтобазі несе величезні викиди шкідливих речовин під час горіння пального, але для населення ситуація стабільна.
Що відомо
- Близько 01:00 27 лютого у місті Васильків Київської області через влучання військ окупантів зайнялася нафтобаза компані "БРСМ-Нафта". У Київській міській державній адміністрації попередили, що пожежа може стати причиною екологічної катастрофи. Цю інформацію Супільному підтвердили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
- За майже три доби наступу російських військ на Україну загинули понад 210 людей, зокрема п’ятеро дітей. Понад 1100 людей, зокрема більш як 100 дітей, зазнали поранень або постраждали. Про це Суспільному повідомили в Офісі президента, поділившись зафіксованими випадками порушення Росією гуманітарного права.
- За даними Верховної Ради, у кожен населений пункт України заїхали "сплячі групи" з диверсантів та корегувальників вогню.
Читайте також
Росію відключають від SWIFT: чому це важливо і наскільки серйозно для її економіки
Туреччина закриває Чорне море для російських кораблів. Чим це загрожує РФ
Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!