Третій день війни. Яка ситуація в Одесі та області. Хроніка

Третій день війни. Яка ситуація в Одесі та області. Хроніка

Оновлюється
Третій день війни. Яка ситуація в Одесі та області. Хроніка
Святослав Лаврусенко

Близько 05:00 24 лютого в Одесі були чутні перші вибухи. Вже третю добу місто тримає оборону та відбиває удари ворога. Що відбувається на Одещині 26 лютого – читайте у хроніці Суспільного.

21:54 Одеські військовослужбовці нейтралізували диверсійно-розвідувальну групу ворога. В зону відповідальності українського з'єднання ДРГ закинули з гелікоптера – повідомив голова Громадської ради при Одеській ОДА Сергій Братчук.

21:41 Рух транспорту на Одещині 27 лютого заборонений лише під час комендантської години, уточнив голова Одеської обласної військової адміністрації Сергій Гриневецький.

20:35 Російські військові захопили та утримують українське цивільне рятувальне судно "Сапфір", що виконувало гуманітарну місію в районі острова Зміїний. Зв’язку з екіпажем немає - повідомляє Адміністрація морських портів України.

19:58. На низці висотних будинків в Одесі продовжують працювати червоні ліхтарі. Наразі Служба безпеки України та штаб територіальної оборони розбираються із ситуацією. Зокрема: Ільфа та Петрова, 49; Говорова 11/1; Гагаріна 23; будівлі на Літературній та пляжі "плити"; Велика Арнаутська, 23б.

19:33. Працівники морського торговельного порту "Южний" отримуватимуть зарплату під час простою підприємства – керівництво ДП МТП "Южний".

18:59. Важливо! По всій Україні сигналами тривоги можуть виступати церковні дзвони. Почувши дзвін дзвонів необхідно терміново переходити в сховища.

18:42. Міськрада Одеси звернулася до усіх суб’єктів господарювання та голів ОСББ з проханням вимкнути всі червоні ліхтарі на висотних спорудах, які є вказівниками для літаків під час зльоту/посадки.

18:38. В Одесі та області вводять комендантську годину з 26 лютого з 19:00 до 06:00, повідомили в ОДА. Заборонено перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. 27 лютого заборонений рух транспортних засобів на території Одеської області, крім служб екстреної медичної допомоги та автомобілів, рух яких дозволено за спеціальними перепустками.

17:59. В акваторії Чорного моря зенітним ракетним підрозділом Повітряних Сил Збройних Сил України знищений російський винищувач Су-30 СМ.

17:00. Одеська міська рада просить голів кооперативів, новобудов та ОСББ вимкнути підсвітку будівель, тому що це може бути вказівником для авіації. Також це стосується власників будівельних майданчиків з баштовими кранами.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок