На Одещині лунають сирени. Що відомо

На Одещині лунають сирени. Що відомо

На Одещині лунають сирени. Що відомо

У кількох містах та селищах в Одеській області лунають сирени. Мешканців просять ховатися у бомбосховища, укриття та підвали.

У місті Татарбунари лунають сирени, мешканцям радять сховатись до укриття чи підвального приміщення. Про це повідомив міський голова Татарбунар Андрій Глущенко.

Борис Кічук, мешканець села Дельжилер, що за 10 км від Татарбунар, повідомив, що в його селі сирен та вибухів не чутно, проте місцева влада радила населенню також сховатись до безпечного місця.

Мешканців сіл Старокозаче та Крутоярівка просять вас негайно сховатися в підвальних приміщеннях, є загроза бомбардування. Голова громади Старокозачого Вадим Бойко повідомив, що жодних вибухів немає, відпрацювали сигнал тривоги.

Василь Резніченко, голова Лиманської територіальної громади, повідомив, що жителі мають ховатися до укриттів. У коментарі Суспільному він зазначив, що жодних вибухів не було, відпрацьовували сигнал повітряної тривоги.

Інформація про можливі загрози бомбардування в Білгород-Дністровському — фейк. Про таке журналістам Суспільного розповів голова Білгород-Дністровської райради Григорій Мельниченко. Він запевнив, що ракетні удари в місті та околицях були чутні учора, сьогодні ж там спокійно, сирени не лунають.

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок