У Центрах комплектації громад Житомирщини – тисячі добровольців

У Центрах комплектації громад Житомирщини – тисячі добровольців

У Центрах комплектації громад Житомирщини – тисячі добровольців
Фото: Бердичівський військомат

У Центрах комплектації громад Житомирщини – тисячі добровольців. Центри комплектування (військкомати) області працюють у посиленому режимі.

Станом на 09:00 годину у Житомирі в чергах стоять дві тисячі добровольців. У зв'язку зі зростанням кількості охочих вступити на військову службу до Збройних Сил України та територіальної оборони, медичні комісії у Житомирському центрі комплектування та соціальної підтримки працюють без встановленого графіку роботи. Станом на 25 лютого кількість людей, які хочуть захищати Україну, збільшилася в декілька разів. До центру комплектування приходять військові, які зараховані до оперативного резерву першої черги, громадяни, які підлягають під мобілізацію та добровольці. В зв'язку з цим у центрі комплектування працюють до останнього бажаючого, хто готовий вступи на військову службу.

У Бердичеві в міському палаці культури влаштували штаб Бердичівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Зранку 25 лютого там була черга охочих долучитися до захисту країни. Там проводять укомплектування бойових частин України. Як зазначив військовий комісар Віктор Полторакін, люди є, вони приходять з речами, є автобуси, проводиться планова робота. Про це повідомляє "РІО Бердичів".

У Романові 24 лютого у місцевому центрі комплектації оформили 120 людей, а вже 25 лютого в черзі стоять понад 130 людей. Про це повідомляє "Твій Романів".

У Центрах комплектації громад Житомирщини – тисячі добровольців
Фото: Романівський військомат

У Новограді-Волинському влаштували штаб роботи місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки у міському палаці культури. До команди центру доєдналися волонтери, які допомагають оформлювати документи добровольців та мобілізованих. Наразі є значний наплив охочих долучитися до боротьби з ворогом, це переважно ветерани російсько-української війни. Про це Суспільному розповіла заступниця Новоград-Волинського міського голови Наталія Борис.

В Малині до штабу центру комплектації два дні поспіль приходять чоловіки та жінки, які бажають долучитися до руху опору. Міська влада та підприємці забезпечили всім необхідним центр комплектації та місцеві загони територіальної оборони. Про це Суспільному розповів заступник Малинського міського голови Павло Іваненко.

В центр комплектації у Коростені вже два дні приходять добровольці. І це не лише резервісти та ветерани війни. За словами представника Центру комплектації Олега, 25 лютого прийшов записуватися добровольцем сімдесятирічний дідусь, який сказав: "Дайте хоч лопатку, я хоч одного "укладу" і закопаю". Наразі місцевий центр комплектації працює у посиленому режимі та забезпечений усім необхідним. Місцева влада та підприємці забезпечують добровольців водою, їжею та іншими потребами. Людей одразу відправляють у військові частини.

У Центрах комплектації громад Житомирщини – тисячі добровольців
Фото: Романівський військомат

У Житомирській області військкомати працюють зі значним навантаженням, оскільки приходить багато добровольців. Про це на брифінгу о 9:00 годині 25 лютого повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

"Військкомати працюють з величезним навантаженням, всі процедури бюрократичні спрощені, але все одно є ті необхідні процедури, які потрібно виконати, аби видати людям зброю", – зазначив Бунечко. За інформацією, озвученою на брифінгу, 24 лютого до військкоматів прийшли дві тисячі людей. Повідомляється також, що приходить велика кількість добровольців.

У Центрах комплектації громад Житомирщини – тисячі добровольців
Фото: Бердичівський військомат

На початок