Брифінг Житомирської ОДА по ситуації в регіоні

Брифінг Житомирської ОДА по ситуації в регіоні

Брифінг Житомирської ОДА по ситуації в регіоні
Фото: Житомирська ОДА

П'ятого березня у Житомирсьскій ОДА зібрали щоденний брифінг, аби розповісти про ситуацію на Житомирщині. Брифінг проходив за участі голови ОДА Віталія Бунечка та міського голови Сергія Сухомлина.

Коротко – основне.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко:

  • Дуже дивно виглядає військова спецоперація РФ у місті Житомирі. Бо те, що відбулося вчора (4 березня – ред.), виходить за межі розумного – прямим ударом ракети знищено 25 ліцей, який не має щодного стосунку до військової сфери. Але всі школи будуть відновлені і там будуть навчатися майбутні військові, які дадуть відсіч будь-якому агресору.
  • Ввечері 4 березня було завдано авіаційного удару по двох об'єктах – по смт. Озерне і по бронетанковому заводу у Новогуйвинську. На бронетанковому заводі дві людини отримали поранення, жертв немає.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин:

  • РФ каже, що вона наносить удари по військових об'єктах, не зачіпає населення і інфраструктуру. В нас в місті з учорашнього дня (4 березня – ред.) цілодобово працює пресцентр міжнародних засобів інформації. З нами працює ВВС, французькі, турецькі, грецькі та інші видання. Вчора (4 березня – ред.) вони мали доступ до зруйнованої 25 школи і вони побачили, що, дійсно, ніяких військових об'єктів там не було. Просто була школа, в якій ще недавно навчалися діти.
  • Пресцентр буде працювати і надалі, працюватиме цілодобово. Він буде виїжджати і в Київ, і в інші регіони України. Але прийнято рішення, що поки він працюватиме саме в Житомирі, в Житомирській міській раді.
  • Хочу ще попросити житомирян. Якщо ви знаєте людей, яким потрібна допомога, звертайтеся через сайт міської ради –за телефонами, які там є, аби волонтери і місто допомогли людям. Кожного дня поки що із станції "Житомир" відправляється потяг на захід України і всі охочі можуть виїхати.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок