Черкаські студенти тиждень навчаються дистанційно

Черкаські студенти тиждень навчаються дистанційно

Черкаські студенти тиждень навчаються дистанційно

Лекції, лабораторні роботи та перевірка знань за допомогою інтернету. У Черкаських освітніх закладах через карантин студенти навчаються дистанційно. Викладачі використовують безкоштовну платформу для наповнення інформації. Нагадаємо, з 12 березня усі освітні заклади Черкащини перейшли на дистанційне навчання. Запровадили його, аби попередити поширення коронавірусу.

Черкаські студенти тиждень навчаються дистанційно

Старша лаборантка кафедри приладобудування державного технологічного університету Анна Топтун розповідає, що студенти можуть навчатися дистанційно. Дівчина створила на сайті контрольну роботу.

– Студент може самостійно завантажити сюди свої власні звіти з лабораторних, практичних, самостійні роботи.

За допомогою скайп-зв’язку зі студентами займається професор цього університету Юрій Триус. Механізм занять він демонструє у закладі за допомогою проектора.

– Для того, щоб зайти в систему дистанційного навчання, студенту потрібно зайти на сайт університету, зайти в розділ студенту, обрати пункт навчання, і є розділ, який називається “Системи електронного навчання ЧДТУ". Я відкриваю цей ресурс і заходжу в електронний навчальний посібник. Він складається з кількох розділів, де ви бачите можна познайомитися із загальною інформацією про курс.

Черкаські студенти тиждень навчаються дистанційно

Студент викладача Віталій Федоренко розповідає, що більшість викладачів зв’язалися з його товаришами і надіслали домашні завдання.

– З англійської мови, з функціонального аналізу, Юрій Васильович Триус, він веде у нас декілька предметів, Щерба Анатолій Іванович, також декілька предметів. Загалом вони дають завдання, я виконую, потім повинен буду відсилати. З одного боку, дистанційне навчання не вимагає конкретного часу і на коли зручно, але іноді буває лінь, тому краще ходити на пари.

Ректор університету Олег Григор каже, що через впровадження карантину, зміни у навчанні стосуватимуться і студентів заочної форми навчання.

– Всі теоретичні знання, спілкування зі студентами, організовуються дистанційно. Ми також скоригували розклад заочної форми, бо малися виходити заочники на сесію, тому ми її перенесли. Думаю, всі поставляться із порозумінням до цього. Ми умовно її перенесли, на квітень-травень, але будемо чекати рішення уряду, оскільки, як спочатку сказали, третє квітня, це може бути не остання дата.

Черкаські студенти тиждень навчаються дистанційно

Викладачка математики черкаської медичної академії Валентина Чубенко навчає студентів 1-2 курсів. Каже, що контроль знань відбувається за планом.

– На сьогодні у нас було заплановано на другому курсі підсумкова робота, тому що вони закінчили вивчення алгебри, і на першому курсі вони закінчили вивчення теми “похідна”, теж контрольна робота. Другий курс, так як у них підсумкова робота сьогодні останнє заняття з алгебри, ми давали їм завдання відповідно до програми ЗНО, яке вони будуть здавати у цьому році.

Проректорка Черкаської медичної академії Олександра Шевченко каже що у закладі форми дистанційного навчання використовують протягом п’яти років за допомогою платформи Мудл.

– Кожна спеціальність, кожен курс має своє наповнення у цій системі, і студенти можуть додатково познайомитися із курсом лекцій, бувають же різні ситуації: студенти хворіють, з якихось інших причин пропустили лекцію, от вони відкривають курс лекцій і вони там можуть прочитати. Ми всіх повідомили про те, що в час знання вони спілкуються, так як є заняття за розкладом, вони спілкуються зі своїм викладачем в цей час.

Авторка Ірина Філенко

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди