МОН скасує наказ про повторний конкурс на посаду ректора Могилянки

МОН скасує наказ про повторний конкурс на посаду ректора Могилянки

МОН скасує наказ про повторний конкурс на посаду ректора Могилянки
ФОТО: parlament.ua

Уряд вирішив скасувати наказ про призначення повторних виборів у Києво-Могилянській академії, аби уникнути довготривалих судових процесів.

Про це повідомляє пресслужба прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

"Запевнив усіх учасників зустрічі, що уряд не втручається та не буде втручатися у виборчий процес НУ "Києво-Могилянська академія". МОН сьогодні скасує наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ "Києво-Могилянська академія", – ідеться у повідомленні.

Ввечері 3 лютого Шмигаль закінчив нараду з представниками Києво-Могилянської академії та студентського самоврядування, міносвіти, керівництвом Верховної ради та народними депутатами.

Таким чином уряд вирішив, що університетська спільнота створить робочу групу під патронатом почесного президента Києво-Могилянської академії В’ячеслава Брюховецького, щоб вирішити ситуацію у колективі вишу, аби уникнути в майбутньому довготривалих судових процесів.

Що відомо

  • Студенти Києво-Могилянської академії оголосили безстроковий страйк через відмову Міністерства освіти визнати результати виборів президента університету.
  • 28 січня стало відомо, що колишній міністр освіти Сергій Квіт переміг у конкурсі на обрання президента Національного університету "Києво-Могилянська академія".
  • 1 лютого Міністерство освіти і науки оприлюднило заяву, в якій зазначило, що результати виборів президента вишу неможливо встановити через викрадення однієї зі скриньок для голосування.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок