Сумська міськрада має борг перед "Сумитеплоенерго" 29,5 млн грн. Що відомо

Сумська міськрада має борг перед "Сумитеплоенерго" 29,5 млн грн. Що відомо

Сумська міськрада має борг перед "Сумитеплоенерго" 29,5 млн грн. Що відомо
Суспільне Суми

Сумська міська рада винна ТОВ "Сумитеплоенерго" 29 з половиною мільйонів. Це сума, яку мають компенсувати товариству за різницю в тарифах за перші два місяці цієї зими. Таку інформацію Суспільне отримало у відповідь на запит від міської ради.

"Порядок відшкодування втрат підприємств, зумовлених різницею між розмірами економічно обґрунтованих та застосованих тарифів", – пояснюють у відповіді на запит

Тобто 29,5 млн грн – це різниця між прийнятими тарифами на опалення та фактичною вартістю послуг. Як Суспільне повідомляло раніше, міськрада має борг й перед Котельнею Північного промвузла – 36 млн грн.

Розрахуватись із підприємствами міськрада зможе після того, як ухвалить бюджет на 2022 рік. Однак сесію, на якій мали б його ухвалити вже тричі переносили.

Що відомо

  • Сумська громада увійшла у 2022 рік без прийнятого бюджету. Сесійне засідання 30 грудня, де й мали голосувати за бюджет цього року скасували, і перенесли на 17 січня. Тоді працівниця прес-служби міської ради Юлія Терещенко серед версій, через які засідання перенесли, назвала недопрацьовані пропозиції до бюджету, серед яких і питання щодо компенсації різниці тарифів.
  • 17 січня сесію знову перенесли – на 19 січня. Однак ввечері 19 січня сесію знову перенесли. За розпорядженням міського голови вона має відбутись 26 січня.
На початок