Лінію розмежування на Донбасі перетинатимуть за новими правилами

Лінію розмежування на Донбасі перетинатимуть за новими правилами

Лінію розмежування на Донбасі перетинатимуть за новими правилами

З 28 листопада на Донбасі починають діяти нові правила в’їзду і виїзду через лінію розмежування.

"В’їзд/виїзд осіб, у тому числі транспортних засобів, за допомогою яких вони переміщуються, а також переміщення товарів на тимчасово окуповані території та з таких територій здійснюватиметься виключно через визначені контрольні пункти", — повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

Зазначається, що їхня кількість та місце розташування визначаються рішенням Командувача об’єднаних сил.

Для перетину лінії розмежування іноземцям і особам без громадянства необхідно пред’явити будь-який документ, визначений законодавством України, про статус іноземців та осіб без громадянства і мати дозвіл фізичній особі.

Повідомляється, що громадяни України в напрямку окупованої території можуть слідувати за умови пред’явлення українського чи закордонного паспорта, або тимчасове посвідчення громадянина України.

Також мають пред’являти паспорт діти, які досягли 14 років.

Разом з тим в’їзд на тимчасово окуповану територію України громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, здійснюється за умови пред’явлення довідки, виданої територіальним органом або територіальним підрозділом ДМС.

Під час виїзду з ОРДЛО громадяни України повинні мати дозвіл фізичній особі та пред’явити будь-який документ, що підтверджує громадянство України.

Перетин лінії розмежування в напрямку підконтрольної українській владі території громадянами України, які не досягли 14 років, відбувається за умови пред’явлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон або свідоцтва про народження.

Виїхати з ТОТУ можливо і за довідкою, що підтверджує подання документів для подальшого оформлення й отримання паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, яка видана територіальним органом або територіальним підрозділом ДМС.

Також громадяни України, які народилися на ТОТ і не отримали свідоцтво про народження українського зразку, виїжджають з тимчасово окупованої території разом із супроводжуючою особою та за її паспортним документом і документами, що підтверджують факт їхнього народження.

У Держприкордонслужбі закликали усіх громадян детально ознайомитись з умовами перетину лінії розмежування та за необхідності оформити для дітей паспорти громадян України або закордонні паспорти, аби під час перетину лінії розмежування не виникало проблемних питань.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСпортСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди