У 2021 році користувачі щодня витрачали на мобільні додатки майже 5 годин

У 2021 році користувачі щодня витрачали на мобільні додатки майже 5 годин

У 2021 році користувачі щодня витрачали на мобільні додатки майже 5 годин
techcrunch.com

У 2021 році користувачі щодня витрачали на мобільні додатки 4,8 годин на день.

Про це йдеться у звіті компанії App Annie, яка проводить моніторинг застосунків. Як відзначено у документі, найбільше часу застосунками користувалися мешканці Бразилії, Індонезії та Південній Кореї — понад 5 годин.

При цьому більшість часу йшло на TikTok. Користувачі витрачали на нього на 90% більше часу у порівнянні з 2020 роком. Він також став найбільш завантажуваним додатком за рік.

Усього у 2021 році користувачі завантажували додатки 230 мільярдів разів, а на платні версії застосунків витратили 170 мільярдів доларів.

Найпопулярнішим застосунком для відтворення відео став YouTube, друге місце — у Netflix.

Окрім того, згідно зі звітом, люди витратили на мобільні ігри 116 мільярдів доларів. Ще 4 мільярди доларів пішли на програми для знайомств, серед яких найпопулярнішим стали Tinder та Badoo.

На онлайн-шопінг було витрачено понад 100 мільярдів годин, найдовше покупками займалися мешканці Сінгапуру, Індонезії та Бразилії.

Що відомо

  • Український застосунок Headway увійшов до трійки кращих освітніх додатків у США та п‘ятірки найбільш завантажуваних в App Store у категорії "Освіта" у 2021 році.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок