Роблять щеплення від сказу. У Запоріжжі безпритульна собака вкусила 11-річного хлопця

Роблять щеплення від сказу. У Запоріжжі безпритульна собака вкусила 11-річного хлопця

Роблять щеплення від сказу. У Запоріжжі безпритульна собака вкусила 11-річного хлопця
Фото: Суспільне Запоріжжя

11-річному Антону Глушко роблять щеплення від сказу після нападу безпритульного собаки. Хлопчик живе у селищі міського типу Тепличне Шевченківського району Запоріжжя. Там, за словами його родини та інших жителів, такі випадки не поодинокі.

Про це вони розповіли кореспондентці Суспільного Запоріжжя Карині Галуновій.

Будинок бабусі та дідуся 11-річного Антона Глушка розташований на вулиці Центральній, 10 селища Тепличного. Минулого вівторка, 27 грудня, тут до нього підбігла зграя безпритульних собак. Хлопець каже: це не вперше, але раніше вони не кусали, а тільки гавкали.

Хлопчик покусаний с дирочкой в правом боку
Антон Глушко. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Ішов від бабусі, розмовляв з мамою телефоном. На мене гавкали собаки, чотири собаки. Ну, дві підбігали, почали гавкати, і на цей гавкіт підбігли ще дві. І великий собака підбігла до мене ззаду і вкусила за ногу", — каже дитина.

Мати Антона каже: одразу звернулись до лікарів. Хлопцеві зробили щеплення від сказу, загалом курс складає п’ять уколів. Зараз шукають способи захисту для дитини:

"Дитина боїться тепер ходити, ходити сама. Ми вимушені їй купляти шокери, давати якісь балончики. І, як виявилося в бесіді, ми не одні такі. Багато батьків бояться за своїх дітей. На велосипеді проїхати неможливо, бо кидаються, за ноги хватають", — каже мати Антона Світлана Луняченко.

Хлопчик покусаний с дирочкой в правом боку
Світлана Луняченко. Фото: Суспільне Запоріжжя

Жителька будинку № 10 на вулиці Центральній Тетяна Беженарь 29-го грудня звернулася до комунального підприємства "Побутовик", надавши їм відео нападу безпритульної собаки на дитину. Та запитала — як діяти? Каже: це не перше звернення до "Побутовика".

"Минулого року ми звертались до "Побутовика", вони приїжджали, відловлювали жіночої статі тварин, простерилізували їх. Але, на сьогодні, в нас склалась така ситуація, що я надала відео, де, дійсно, йшла дитина, не чіпаючи тих тварин. Її вкусили за ногу. Я почала звертатись знову в "Побутовик". Кажу: ось ваш собака, після вакцинації, стерилізації, вона проявляє агресію. Вони кажуть: в неї нема агресії, те, що вона вкусила це нормальна ситуація, що зараз зима, вони голодні, їм хочеться їсти. Кажуть: вийдіть і покорміть", — розповідає жінка.

Батьки Антона Глушка звернулися до Шевченківського райвідділу поліції щодо цього випадку. За словами матері хлопчика, Світлани Луняченко, їм мав зателефонувати слідчий, але донині цього не сталося.

Хлопчик покусаний с дирочкой в правом боку
Захисні засоби, які носить з собою Антон. Фото: Суспільне Запоріжжя

Кореспонденти Суспільного звернулися за коментарем до комунального підприємства "Побутовик". Там пообіцяли надати відповідь на інформаційний запит, який надіслали сьогодні, 4 січня.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

Читайте нас у Telegram

Вибір редакції

На початок