Черкаські учні під час карантину навчаються онлайн

Черкаські учні під час карантину навчаються онлайн

Черкаські учні під час карантину навчаються онлайн

Записують відео-уроки, надсилають домашні завдання через соцмережі та проводять онлайн-заняття в інтернеті. Так вчителі Черкащини працюють з школярами під час карантину, розповів головний освітянин Черкащини Валерій Данилевський. Нагадаємо, карантин у всіх закладах освіти області оголосили вчора, 12 березня.

Черкаські учні під час карантину навчаються онлайн

За комп’ютером проходить урок історії в десятикласників 9 гімназії Черкас. Аби за час карантину не пропустити 15 занять з цього предмету, вчитель Андрій Стецюк організував відео-конференції у

Skype: "Це не складно. Skype усі можуть користуватися. Елементарні навички доступу до інтернету, пару кліків і ми вже в живому форматі спілкування. Тут я використовую демонстрацію монітору, крім того я можу все живо їм пояснювати".

Черкаські учні під час карантину навчаються онлайн

А ще, додає вчитель, може зберегти запис такого уроку, аби його переглянули учні, які пропустили заняття. У такому форматі він працює вперше. А от завдання на спеціальній платформі в інтернеті (цього разу це "На урок") його вихованці, каже, виконувати звикли. Такий тест пройдуть й після сьогоднішнього заняття: "Це буде таке он-лайн тестування з визначеним моментом коли його треба виконати з датою. І в мене будуть усі результати. Безумовно, що я не можу проконтролювати цей момент чи всі його виконали. Але зі своєї сторони я можу це робити".

Уроки онлайн – цікаві й майже нічим не відрізняються від проведених у класі, – говорить учениця 10-Г Марина Урсатій: "Навіть так зручніше, вдома нам комфортніше і ми записуємо те, що каже вчитель. Показує він нам карти, завдання і ми все розуміємо".

Черкаські учні під час карантину навчаються онлайн

Учні початкових класів можуть виконувати домашні завдання , послуговуючись QR-кодами, - розповідає вчителька 2-Д Анжеліка Вельченко. Її клас навчається за програмою Нової української школи: "На сторінках підручника є QR-коди, за допомогою яких учні можуть відкрити посилання і побачити завдання більш детально, цікавіше і змістовно".

Завдання дітям Анжеліка надсилає через соцмережі: "Завдання надсилали з "Я досліджую світ". Тобто що і як робити, як переходити за посиланнями. Ми з ними на зв’язку 24/7. Надсилаємо повідомлення, відео повідомлення, на всі питання, які у них є, я даю детальну і розгорнуту відповідь".

Таким чином завдання отримує першокласниця Катя. Її мама каже, що намагаються не відставати від програми й вчасно робити уроки: "Розробляють тести, є спеціальні програми. І ми кожен індивідуально виконуємо завдання, надсилаємо їх, вчителька оцінює. Так само ми на вайбер можемо записати і надіслати відео як ми читаємо чи рахуємо".

З понеділка учням 2-Б вчителька Оксана Дзерин надсилатиме учням відео-уроки. Їх, каже, допомагають записувати колеги: "Звісно було б набагато легше, якщо працювати у звичайному режимі. Але якщо виникає така потреба, то ми будемо намагатися працювати так, щоб діти змогли засвоїти весь матеріал не на нижчому рівні, ніж під час звичайного навчального процесу".

Авторка Ольга Гуржій

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди