У Сватовому встановили два будиночки для котів

У Сватовому встановили два будиночки для котів

У Сватовому встановили два будиночки для котів
Фото: Суспільне Донбас

Місцеві зоозахисники встановили два будиночки для безпритульних котів у центрі Сватового. Оселі для тварин зробили із дерева, оббили утеплювачем. Вони мають декоративний дах і віконця. Про це передає Суспільне.

За словами співзасновниці громадської організації "Бачимо серцем" Олени Котляр, дерев'яна оселя для тварин обійшлась у чотири тисячі гривень.

Олена додала, що будиночок збитий із сосни, зверху оббитий "блокхаусом". Між стінками – утеплювач, точно так і підлога і дах, стеля.

За словами Олени Котляр, в одному з будиночків житиме рудий кіт на прізвисько Фоксик.

"Це безхатько. Його покусали собаки, та ми його вилікували. Ну і зараз покажемо йому будиночок, де він можливо буде жити", – розповіла Олена Котляр.

Ще один мешканець будиночку – 3-річний кіт Крендельок. Понад два місяці він жив у Олени Котляр. Лікувався та відновлювався після травми.

За котом Крендельком доглядають педагоги та вихованці школи мистецтв.

8-річна Марія Запара розповіла журналістам, що теж підгодовувала кота. Разом із татом вона виготовила ще один дерев'яний утеплений будиночок. Встановили поблизу школи.

Як розповіла Суспільному Олена Котляр, два будиночки для котів розмістили у самому центрі міста. Вони перебувають під відеонаглядом.

"Класна ініціатива. Ми взагалі кожен день бачимо як тут завжди є коти або собачки, постійно їх підкормлюємо. А тепер у них є ще й домівки", – розповіла жителька Сватового Оксана Литвинова.

Що відомо

  • Цьогоріч у Сватовому вперше для регулювання чисельності безпритульних тварин з міського бюджету виділили близько 100 тисяч гривень.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок