Меланія Трамп продає зображення своїх очей як NFT-токен

Меланія Трамп продає зображення своїх очей як NFT-токен

Меланія Трамп продає зображення своїх очей як NFT-токен
melaniatrump.com

Колишня перша леді Меланія Трамп продає акварельне зображення своїх очей у вигляді невзаємозамінного токена (NFT).

"Я з гордістю оголошую про своє нове починання NFT, яке втілює мою пристрасть до мистецтва, і підтримку дітей через мою ініціативу "Будь найкращим", — зазначила вона, передає CNN.

Її NFT під назвою "Бачення Меланії" намалював французький художник Марк-Антуан Кулон. Його можна купити до 31 грудня за допомогою криптовалюти Solana за ціною приблизно 175 доларів США.

Меланія Трамп повідомила, що частина зароблених грошей має піти на благодійність. У заяві сказано, що "частина отриманих грошей" піде на дітей, які виросли у системі усиновлення, однак жодної конкретики, якою саме буде ця частина колишня перша не леді не надала.

Що відомо

  • Видавництво HarperCollins, яке випускає тлумачний словник англійської мови, назвало словом року абревіатуру "NFT" або "non-fungible token", що перекладається як "невзаємозамінний токен"

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок