На Луганщині рятувальник витягнув рибалку з-під криги

На Луганщині рятувальник витягнув рибалку з-під криги

На Луганщині рятувальник витягнув рибалку з-під криги
Фото: Суспільне Донбас

Сєвєродонецький рятувальник у селі Мілуватка врятував рибалку, який провалився під кригу. Ним виявився 60-річний чоловік. Про це передає Суспільне.

Іван Хухрянський – провідний інспектор Сєвєродонецького райвідділу держслужби із надзвичайних ситуацій в цей час перебував у відпустці. Будинок його батьків поруч із річкою. Почувши крики, він побіг допомагати.

"Недовго витягували з лунки. Я за палку взявся і він відразу почав вилазити з-під льоду. Ми його підняли на гору, в нього вже сил не було йти, завели додому, відігріли", розповідає інспектор відділу організації профілактичної роботи Сєвєродонецького райвідділу ДСНС Іван Хухрянський.

Як розповів врятований рибалка Сергій Кривша, він запанікував, коли опинився під кригою.

"Якщо була б там сокирка, можна було б так вирубати. Тут не дуже глибоко, а лід слизький не вилізу. Страшно, холодно. Почав кричати. Он Ваня прибіг з батьком витягнули", розповів рибалка Сергій Кривша.

Рятувальники говорять – інцидент стався через нехтування правилами зимової риболовлі.

Речник головного управління Державної служби із надзвичайних ситуацій в Луганській області Андрій Кравченко розповів Суспільному, що категорично забороняється: це виходити одній особі на лід, який менш як 7 сантиметрів завтовшки. Якщо це група осіб, то не менше 15 сантиметрів.

"Категорично забороняється заходити на лід, який є каламутним або зеленим, підходити до очерету або інших гілок, які стирчать з-під криги", додав речник головного управління Державної служби із надзвичайних ситуацій в Луганській області Андрій Кравченко.

Що відомо

  • Це перший випадок потрапляння під кригу людини у Сватівському районі цьогоріч. Минулого року таких інцидентів не було.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок