"Готуйте парасольки": метеорологиня розповіла, якою буде погода на свята у Запоріжжі

"Готуйте парасольки": метеорологиня розповіла, якою буде погода на свята у Запоріжжі

"Готуйте парасольки": метеорологиня розповіла, якою буде погода на свята у Запоріжжі
Unsplash

31 грудня у Запоріжжі очікуються змішані опади. Протягом тижня до Різдва морозів та снігопадів не очікується.

Про це у програмі "Між нами" на Українському радіо Запоріжжя розповіла заступниця начальниці Запорізького обласного центру Гідрометеорології Тетяна Сорокіна

"31 грудня очікується вихід чергового південного циклону на територію нашої області, тому температура буде підвищуватися, очікуються незначні опади змішаного характеру — це буде і мокрий сніг, і дощ, і знову ж таки ожеледь, і на дорогах ожеледиця, буде дуже слизько. Південь буде явно з дощем, тому готуйте парасольки", — зазначила Тетяна Сорокіна.

Вона додала, що 31 грудня та 1 січня прогнозовано температуру від -3°C до +2°C. А після 3 січня очікується зниження температур. На Різдво (6-7 січня) температура вірогідно знизиться до -4°C вдень та -9°C вночі. Очікується сніг.

За словами Тетяни Сорокіної, температурні "гойдалки" притаманні для зими в нашому регіоні. І нинішній сезон — не виключення. Але значних морозів очікувати не варто. Так, у січні температура зберігатиметься в межах норми (приблизно -1°C -6°C).

"У нас скоротився зимовий період майже на 2 тижні та за прогнозами кліматологів спостерігається і далі підвищення температури. А підвищення температури на території країни спостерігається значно більшими темпами, ніж на північній кулі. Поки що ми будемо бачити сніг, але значно менше ніж це було в середині минулого сторіччя", — пояснила метеорологиня.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

Вибір редакції

На початок